BARTTRADE / LUX Modranka
Preskočiť navigáciu

Lokalitu LUX Modranka tvorí zrealizovaná výstavba 10 rodinných radových domov.

Poschodové rodinné domy s obytným podkrovím strednej veľkosti s úžitkovou plochou 146,2 m2 so 4 izbami, kuchynou a kúpeľnou. Priestory prízemia tvorí bohato presvetlená obývacia izba s krbom, kuchynský priestor, samostatné wc a komora. Zaujímavosťou domu je možnosť vytvorenia 5. izby z miestnosti garáže (ktorú využili niektorí klienti), nakoľko k domu sú pridelené 2 parkovacie státia. V podkroví je riešená spálňa rodičov s priamym prístupom na balkón a ďalšie dve priestranné izby, kúpeľňa s WC a vstup na povalu. Zadná strana domu poskytuje dokonalé súkromie s plánovanou zimnou záhradou. Dom je postavený s najkvalitnejších materálov (viď dodávatelia), za použitia najnovších technológii. Vďaka nadštandartnému zatepleniu a izolačným trojsklám zo severnej strany a ďalším prvkom je jeho stavebná konštrukcia predbežne zaradená do kategórie A, čo je podľa zákona o energetických triedach platného od 1.1.2008 najvyššia trieda, kde sú radené nízkoenergetické až pasívne domy !

V roku 2011 k LUXu pribudla polyfunkčná budova, kde je na prízemí kaviareň s pizzériou (www.luxcafe.sk), priestor na prenájom (vhodný pre kaderníctvo, kozmetiku a pod.) a na poschodí sú 3 bytové jednotky. Okolie tejto polyfunkčnej budovy dotvára príjemné posedenie na dvoch terasách a detské ihrisko pre tých najmenších.

Aktuálne sa k lokalite LUX začlení aj nová výstavba prízemného rodinného domu, ktorý bude najvýhodnejší v LUXe. (bližšie info na Aktuálna ponuka - Najvýhodnejší dom v LUXe)

(C) Barttrade, s.r.o. I cms FLOX